مجموعه iFix :

مجموعه ی iFix در تابستان 1401 توسط مهندس امید شادزی تاسیس شد تا اولین استارتاپی باشد که سرویس پشتیبانی فنی آنلاین را برای تعمیرکاران خودرو در ایران ارائه می کند. با توجه به تجربه ی 12 ساله بنیانگذار این مجموعه در بخش های مختلف صنعت خودرو از جمله تعمیرات، آموزش، قطعات یدکی و پشتیبانی فنی، یکی از مهمترین چالش های کاری تعمیرکاران خودرو که نیاز به بهره گیری از یک سرویس پشتیبانی فنی دقیق، قوی و سریع است را تشخیص داده و بر اساس این نیاز این سیستم منحصر به فرد، با عنوان سرویس پشتیبانی فنی iFix ویژه ی تعمیرکاران خودروطراحی و راه اندازی شد.

با توجه به پیچیدگی های فنی خودروهای جدید و همچنین تنوع و تعدد مدل های موجود در بازار، تعمیرکاران خودرو در تعمیر خودروهای امروزی با چالش و مشکلات فراوانی روبرو هستند که مهمترین آن عدم دسترسی به راهنمای تعمیرات و نقشه های برقی این خودروهاست که فرآیند تعمیرات را سخت و حتی گاهی غیر ممکن می کند. علاوه بر این با توجه به تفاوت استانداردها و رویه های تعمیرات در خودروهای مختلف حتی با وجود دسترسی به مستندات فنی و نقشه های برقی به دلیل عدم وجود آموزش مناسب، امکان استفاده کامل از آن نیز برای تعمیرکاران محترم فراهم نیست.

فضای تعمیرگاه همواره پر هیاهو، تنش و رفت و آمد بوده است و تعمیرکار در بسیاری از موارد فرصت و تمرکز کافی را برای جستجو و بدست آوردن دلایل مشکلات فنی پیچیده ندارد و یا زمان بسیار زیادی را باید صرف این کار کند که از کارهای دیگر خود در تعمیرگاه عقب می افتد. همه ی مواردی که در بالا گفته شد به همراه خیلی از گزینه های دیگر بهره مندی از سرویس پشتیبانی فنی را برای تعمیرکاران خودرو ضروری می سازد تا بتوانند با سرعت و دقت بیشتری به پاسخ سوالات فنی خود برسند و مشکلات خودروی مشتریان را سریع تر و دقیق تر تشخیص دهند و حل کنند.

سرویس پشتیبانی فنی i.Fix با هدف کمک به تعمیرکاران خودرو برای عیب یابی و تعمیر سریع تر و دقیق تر خودروهای داخلی و خارجی طراحی شده است. کاربران این سرویس می توانند سوالات فنی خود را از کارشناسان پشتیبانی فنی i.Fix بپرسند و با دریافت راهنمایی و اطلاعات فنی دقیق و سریع تعداد خودروی بیشتری را در روز با کیفیت بالاتر تعمیر کنند و رضایت مشتری بیشتری کسب کرده و در نهایت درآمد بالاتری نسبت به همکاران خود داشته باشند.